YAT KİRALAMAK NE KADAR?

Öncelikle yatın kiralama maksadı önemlidir bizim için,
yatın kiralanacağı gün, saat, kişi sayısı, ne tür bir organizasyon olacağı bütün bunlar ücreti etkileyen faktörlerdir.

DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI NE KADAR?

Genellikle standart bir uygulammız var. Kutlamalar 2 kişi ile 6 kişi arasında gerçekleşiyor, 1 saat sürüyor ve 6 kişiye kadar ücret aynı. Ekstra kişi ve saat eklenirse rakam yükseliyor.

HİZMETLERİNİZ ARASINDA NELER VAR?

Kırmızı halıda volkanlar eşliğinde karşılama, telefon ile fotoğraf video çekimi, şık romantik bir masa ve balonlar ile süsleme.

EVLİLİK TEKLİFİ YAPMAK İSTİYORUM.

Sizler için farklı seçenekler sunabiliyoruz. Bütçeye uygun paketler hazırladık.

PEKİ PAKETLERDE NELER VAR?

1. Paket
Pasta, Meşrubat, Karşılama (kırmızı halıda volkanlar eşliğinde), Konfeti, Telefon ile fotoğraf ve video çekimi veya ekstra ücrete tabii olarak dron ve profesyonel makina ile çekim + klip, 1 Saat tur.
2. Paket
Pasta, Yemek, Çiçek (tercihen gül buketi veya yatık gül buketi), Meşrubat, Karşılama (kırmızı halıda volkanlar eşliğinde), Meşale, Konfeti, Telefon ile fotoğraf ve video çekimi veya ekstra ücrete tabii olarak dron ve profesyonel makina ile çekim + klip, 1 Saat tur.
3. Paket
Pasta, Yemek, Çiçek (tercihen gül buketi veya yatık gül buketi), Canlı Müzik (Keman, Gitar), Meşrubat, Karşılama (kırmızı halıda volkanlar eşliğinde), Meşale, Konfeti, Telefon ile fotoğraf ve video çekimi veya ekstra ücrete tabii olarak dron ve profesyonel makina ile çekim + klip, 1 Saat tur.

EVLİLİK TEKLİFİ ORGANİZASYONU NASIL GERÇEKLEŞİYOR?

karşılama ve teklif alındıktan sonra yata alıyoruz kısa bir dans ve ardından hediye takdimi yapılıyor. Yemek servisi ve pasta üfletildikten sonra zaman kaybetmeden tura çıkıyoruz. Misafirlerimizi çekimlerle yormadan önce yemek keyfini denizde mavi sularla yaşamaları için süre tanıyoruz. Kalan zamanımızda da tekrar çekimlere vakit ayırarak bu en özel anlarını ölümsüzleştirmek adına en kaliteli hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz.

TEKLİFİ HALIDA YAPMAK DIŞINDA SEÇENEĞİM VAR MI?

Tabi ki bazı misafirlerimiz yatta yapmak istediklerini söylediklerinde yatın ön tarafında güverte üstünde teklif alıyoruz.

MEŞALE NE ZAMAN YANIYOR?

Meşale yemek ve tur sonrası kıyı şeridine yaklaştığımızda tekrar çekimlere başlandığında dron paket seçildi ise dronu tekrar kaldırıyoruz. Misafirlerimizi güverte üstüne dansa alıp meşale yakıyoruz ve dron ile görüntü alındıktan sonra dronu indirip profesyonel makine ile çekimlere devam ediyoruz.

ÇOK HEYECANLANIYORUM, NE YAPMALIYIM?

Sizlerden tek istediğimiz doğal olmanız, tabi ki heyecanlanacak, şaşıracaksınız ama olması gereken o zaten. Kendinizi akışına bırakmanız yeterli. Gerisini biz sizin ruh halinize göre şekillendiriyoruz. Endişe duymayın herşey çok güzel bir şekilde sonuçlanıyor mutlaka.

ÇEKİMLERİN GÖRÜNTÜLERİNİ NE ZAMAN ALIYORUZ?

Çekimler bittikten sonraki sabah fotoğrafları cep telefonunuza atıyoruz bütün ham görüntüler için yanınıza 16 gb flaş bellek alırsanız kameraman arkadaşa veririz yükler ofisinden alabilirsiniz yada size kargo ile gönderim sağlar.

YIL DÖNÜMÜMÜZ VAR, NE TÜR BİR HAZIRLIK YAPIYORSUNUZ?

kırmızı halıda volkanlar eşliğinde karşılama, telefon ile fotoğraf video çekimi şık romantik bir masa balonlar ile süsleme. Yıldönümleri genellikle yemekli oluyor. Çiçek, Pasta, Alkollü İçecek, Meşale gibi ekstralar ekleyebilirsiniz. 1 saatlik turumuz var (talebe göre rezervasyon yaparken ekstra saat satın alabilirsiniz).

GEZİ TURLARINIZ VAR MI?

Tabi kirlama hizmetlerimiz arasında gezi turumuzda var. Yemek ve içecek talebiniz yok ise kendiniz getirebilirsiniz. Biz sadece servis ve hizmete ekstra cüzi bir rakam ekliyoruz.

KAHVALTI TURLARNIZ NASIL?

Biz kahvaltı hizmetini marina özsütten kişi sayısına göre tedarik ediyoruz. Kahvaltı turlarımız standart olarak 1.5 saat sürmektedir. Siz gelmeden kahvaltı masamızda hazır oluyor ve sizi karşıladıktan sonra tura hemen çıkıyoruz.

KONAKLAMALI TURLARINIZ VAR MI? YATINIZIN ÖZELLİKLERİ NELER?

Evet konaklamalı turlar düzenliyoruz. Yatımız 8 kişi konaklamaya müsait.
Yatımız 2 kabin (1 master duş wc içinde),( 1 adette çift kişilik kabin) mevcut. 1 Adet ortak kullanım wc+duş vardır. Sıcak su, klima, wifi, 220 elektrik, soğutucular(derin dondurucu + buzdolabı), jenaratör ve mutfak hizmetleri. Siz alışveriş yapıyorsunuz hizmeti biz sunuyoruz

GÜNDÜZ TURLARINIZ VAR MI? KAÇ KİŞİ GELEBİLİRİZ?

Evet, yazın marina cıvarı 3 mil mesafede hava ve deniz şartlarına göre sabah 10:00 ile 17:00 arası tur düzenliyoruz. 20 kişi kapasite ile hizmet sunuyoruz.